Faddere i Fuchsiaselskapet

Hva er en Fuchsia-fadder?

En fuchsia-fadder er en person som har sagt seg villig til å hjelpe fuchsia-venner med de spørsmål og problemer man må ha. Det er ikke nødvendig å være medlem av Fuchsiaselskapet for å kontakte din nærmeste fadder - vi ser på deg som "et fremtidig medlem"!
Fuchsia-faddere har ikke nødvendigvis en masse planter, eller nydelige hager. Den viktigste kvalifikasjonen for å bli med i ordningen er at man har lyst og anledning til å være tilgjengelig for en prat, og at man trives i kontakt med medmennesker.

Liste over faddere, sortert etter postadresse:

Navn
Poststed
Telefon
E-post
Unni Rondestveit 1390 VOLLEN 6679 7524
Philip Roberts 1672 KRÅKERØY 9222 8961 philrob12@hotmail.com
Gerd Finstad 2410 HERNES 6241 0253  
Jan Austdal 2819 GJØVIK 6117 5797
Kenneth Stensrud 3185 SKOPPUM 3303 9797 fuboda@online.no
Katrina Riise 3180 NYKIRKE 3307 0645 katriise@gmail.com
Evelyn Haugland 3520 JEVNAKER 6131 0010 evelyn@elha.no
Jack Haugland 4480 KVINESDAL 4821 1639 jackh@online.no
Anne Marie Vaa 3854 NISSEDAL 3504 7203 fuchsiah@online.no
Gunn Mari B Ingvalstad 4130 HJELMELAND 5175 0598 gun-ingv@online.no  
Reidun Jensehaugen 4628 KRISTIANSAND 3803 0975 fjellro@hotmail.no
Nils B Algerøy 4639 KRISTIANSAND 3804 3013
Aud Dahlsrud 6007 ÅLESUND 7012 6181
Marit Tafjord Pedersen 6014 ÅLESUND 7014 3872 marit.t.pedersen@mimer.no
Perry Leon Nakken 6265 Vatne 7021 6997 pejona@mimer.no
Rolf Inge Lid 6393 TOMREFJORD 7118 2755 rolf.lid@online.no
Kirsten Øyum 7300 Orkanger 7248 1473 koyum@online.no
Randi Ulvik Haugan 7620 SKOGN 7409 5421 randi@ntebb.no
Greta Skjevik 7633 FROSTA 7480 7509 greta.skjevik@live.no
Tove og Vidar Hestmo 7724 STEINKJER 7416 9562 tovhes@online.no
Hildegunn Pettersen 8110 MOLDJORD 7556 9688 hildegp@online.no